Rezervasyon

4.500,00 1 gün

Sorunuz Mu var?

Yamaç paraşütü sporunu tanımak ve yaşam tarzınıza ekleyebileceğiniz bir hobiye dönüştürmek tahmin ettiğinizden daha kolay ve emniyetli. Bu eğitimi alışılmışın dışında tatiliniz süresince size sunmak için eğitim konusundaki 20 yılı aşkın tecrübemizle farklı bir sunum hazırladık. Eğitim, görseller eşliğinde sunulan detaylı bir teorik bilgilendirmeler ile başlar. Kursiyerler bir hava aracı olan yamaç paraşütünün teknik yapısını, aerodinamik özelliklerini ve sevk idaresini teorik ortamda öğrenerek, saha çalışmalarına daha donanımlı ve bilinçli olarak hazırlanırlar. Sonraki aşama yer çalışmasıdır. Yamaç paraşütü sevk idaresi, kalkış tekniği bu aşamada yerde yapılan uygulamalar ile kursiyerle yeterli seviye ve rahatlığa ulaşılana kadar pratik olarak öğretilir. 

İlk uçuşunuz eğitmeninizle tandem uçuşu ile gerçekleşir. Yamaç paraşütünün sevk idaresini uçuşta uygulamalı olarak tanır ve öğrenirsiniz. Bu eğitim 3 gün süren ve sporu tanımanız için sunulan özel bir çalışmadır. 

Sertifikalı ve yalnız uçuşlarınızın yapılacağı standart eğitim programları minimum 6 gün sürmektedir. Bu eğitim programları Türkiye’nin en büyük yamaç paraşütü uçuş okulu Fenomen Air Sports merkez ofisi Sakarya/Serdivan’da deneyimli eğitmenler tarafından uygulanmaktadır. Tanıtım eğitimine katılan kursiyerlere özel programlanan P2 yamaç paraşütü eğitimi okulumuzda %30 indirimli olarak tamamlanmaktadır. Tanıtım eğitimleri Fenomen Air Sports’un kurucu eğitmeni Abdullah YILDIZ tarafından özel olarak verilmektedir.

Faaliyet Saatleri

  • Eğitimler birebir özel uygulanmaktadır.
  • Rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe başvurunuz alınır ve size özel eğitim programı oluşturulur.

Temel Fiyata Dahil Olanlar

  • Eğitmenlik Hizmeti 
  • Uçuş Ekipmanı
  • Tandem Uçuşu
  • Babadağ Ulaşım ve Dağa Giriş Bedelleri

Temel Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Konaklama
  • Ulaşım

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yamaç Paraşütü Tanıtım Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun